Przejdź do treści

Gabinet psychoterapii Poznań

Zespół Poznań Julia

Julia Neter
Psycholog,
psychodietetyk,
edukator seksualny

Monika Niedźwiecka
Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, coach

Nicole Szymanowska
Psycholog, socjoterapeuta, psychoterapeuta w procesie certyfikacji

Magdalena Wierzbicka
Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Gabinet psychoterapii Poznań

Nasze życie często niesie z sobą wyzwania, które mogą wydawać się nie do pokonania. Czy to problemy osobiste, trudności związane z pracą, braku satysfakcji z życia, czy sytuacjach kryzysowych– pomoc specjalisty jest często niezbędna. Nasze gabinety to miejsce, gdzie profesjonalne wsparcie spotyka się z ciepłą, przyjazną atmosferą, stwarzając poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego– niezależnie od powodu trudności.

Przyjmujemy osoby zmagające się z różnymi zaburzeniami psychicznymi, takimi jak: depresja, lęki, zaburzenia odżywiania, a także osobom, które doświadczyły traumy, borykają się z problemami w związkach, mają trudności z radzeniem sobie z emocjami, stresem czy cierpią z powodu braku satysfakcji z życia.

W Gabinecie Psychoterapii Poznań wierzymy, że psychoterapia może pomóc osobom w wielu życiowych sytuacjach. Skontaktuj się co możemy dla Ciebie zrobić. Razem poszukajmy drogi do poprawy Twojego samopoczucia i jakości życia.

Gabinet psychoterapii integratywnej Synergia w Poznaniu

Podążając za wartościami naszej firmy, przekładamy swoją pasję do psychologii na naszą pracę w gabinecie psychoterapii. W naszym gabinecie, jako członkowie w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, oferujemy terapie oparte na różnych nurtach, takich jak:

 • terapia poznawczo-behawioralna,

 • terapia schematów

 • terapia w nurcie analizy transakcyjnej.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pomaga nam w pracy. Psycholodzy oraz psychoterapeuci w naszym gabinecie to osoby z kilkuletnim doświadczeniem, często zdobytym w trakcie pracy w poradniach zdrowia psychicznego, których umiejętności terapeutyczne są regularnie rozwijane, między innymi w trakcie szkolenia i regularnej superwizji. Są to także osoby, będące absolwentami Podyplomowych Studium Pomocy Psychologicznej i licznych kursów doszkalających w szkole psychoterapii.

Dzięki temu nasz zespół psychologów i psychoterapeutów jest w stanie pomóc osobom dorosłym, a także młodzieży i dzieciom, zmagającym się z różnymi problemami, takimi jak:

 • zaburzenia lękowe,

 • zaburzenia odżywiania,

 • zaburzenia osobowości,

 • problemy z niską samooceną.

  Prowadzimy także konsultacje wychowawcze w poradni zdrowia psychicznego.

  Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na skuteczną pracę w dziedzinie seksuologii.

Zaplanuj wizytę w Gabinecie Psychoterapii Synergia dla Twojego dobrostanu w Poznaniu

W naszym gabinecie psychoterapii w Poznaniu oferujemy szeroki zakres usług.

Zajmujemy się i prowadzimy:

 • psychoterapię indywidualną,

 • terapię par,

 • a także udzielamy pomocy psychologicznej w ramach konsultacji wychowawczych.

Wszystko to odbywa się w bezpiecznej relacji terapeutycznej, gdzie tworzymy przestrzeń dla rozmów, dzięki którym pacjenci mogą zrozumieć, na czym polega psychoterapia i jak mogą z niej skorzystać.

Jako członkowie Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej jesteśmy zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i zawodowych. Nasze usługi są dostępne dla wszystkich, którzy szukają wsparcia- niezależnie od ich wieku, płci, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, religii czy statusu społecznego.

Przejrzyste ceny usług w Gabinecie Psychoterapii Synergia w Poznaniu- Skorzystaj z naszej oferty

Ceny sesji terapeutycznych są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta i rodzaju terapii. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób koszt terapii może być przeszkodą, dlatego staramy się oferować usługi, które są dostępne dla każdego, kto ich potrzebuje.

Jednak niezmiernie istotne jest to, że wartość profesjonalnej pomocy psychologicznej nie jest mierzona wyłącznie w kategoriach finansowych. Praca nad sobą, nad swoim rozwojem osobistym i zdrowiem psychicznym, to inwestycja w siebie, która przynosi korzyści na wiele lat.

Wielu z naszych specjalistów posiada dyplomy podyplomowego studium pomocy psychologicznej, niektórzy są w trakcie certyfikacji lub posiadają kwalifikacje uzyskane w ramach uczestnictwa w konferencjach naukowych czy szkoleniach związanych z dziedziną seksuologii, psychoterapii psychodynamicznej czy terapii uzależnień.

Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia, zapraszamy do naszego gabinetu. Nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby Ci pomóc. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby poprawić jakość swojego życia. Twoje zdrowie psychiczne jest dla nas priorytetem. Zaufaj nam i zacznij swoją podróż do zdrowia już dziś.

Synergia

Terapia indywidualna

Zapraszamy na psychoterapię indywidualną wszystkie osoby dorosłe, dzieci i młodzież.

Psychoterapia par i małżeństw Szczecin

Terapia dla par, terapia małżeńska

Podczas terapii dla par oraz małżeństw ustalana jest natura problemów oraz wyznaczane są cele, które przy pomocy terapeuty pacjenci starają się osiągnąć.

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy jest specjalistą zajmującym się trudnościami występującymi u dzieci i młodzieży.

Psychoterapia rodzinna Szczecin

Terapia rodzinna

Problemy rodzinne często wynikają z niezrozumienia swoich potrzeb, co prowadzi do niespełnienia wzajemnych oczekiwań.

Kobieta

Dietetyk, psychodietetyk

Skorzystaj z usług dietetyka oraz psychodietetyka.

Synergia

Seksuolog

Seksualność człowieka nadal dla wielu jest tematem tabu, czego skutkiem są między innymi liczne stereotypy oraz błędne przekonania

Irina

Terapia w języku rosyjskim

Skorzystaj z usług terapeuty w języku rosyjskim