Przejdź do treści

Agnieszka Wołoszyn-Kowalska

Logo footer

Agnieszka Wołoszyn-Kowalska

Synergia Agnieszka Wołoszyn-Kowalska

Stanowisko:

Psycholog, Coach, Trener rozwoju osobistego.

Wykształcenie:

Jestem magistrem psychologii, ukończyłam specjalność: psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia oraz psychoterapia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Brałam udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG, Polski Instytut Ericksonowski, ukończyłam Szkołę Coachów (Grupa TROP), posiadam akredytację coachingową – EMCC EIA Practitioner, ukończyłam również Szkołę Trenerów (Ośrodek INTRA), gdzie uzyskałam certyfikację trenerską.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywałam i zdobywam m.in. w miejscach takich jak fundacje m.in. Ciche Skrzydła, Mama na Huśtawce, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego w stratach okołoporodowych oraz kobietom mających trudności w sferze rodzicielskiej, Fundacja Regiment, gdzie pełnię rolę psychologa i coacha. Odbyłam staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – Klinika Nerwic, pracowałam w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Lublinie na Oddziale  Młodzieżowym, udzielając wsparcia najmłodszym. Posiadam ponadto doświadczenie biznesowe, w postaci wsparcia organizacji w rozwoju pracowników, przechodzeniu przez zmiany oraz przygotowaniu liderów do zarządzania ludźmi. Pracuję pod superwizją.

Zakres:

Wspieram moich pacjentów w takich obszarach jak rozwój, zmiany w życiu, szukanie swojego sensu życia, stawianie celów, straty (w tym straty okołoporodowe), kryzysy życiowe, stres, rozwój kompetencji miękkich (radzenie sobie ze stresem, komunikacja, asertywność itp.), trudności emocjonalne, poczucie własnej wartości, trudności w relacjach interpersonalnych, poczucie samotności. Wspieram pary w tematyce okołoporodowej (niepłodność, oczekiwanie na dziecko, połóg) oraz pacjentów w zakresie psychoonkologii i zaburzeń psychosomatycznych.

Dla kogo:

Prowadzę konsultacje indywidualne osób dorosłych.

Forma pracy:

Online

Cytat:

„Mapa świata każdego człowieka jest tak samo niepowtarzalna, jak odcisk jego palca. Nie ma dwojga takich samych ludzi. Nie zdarza się, żeby dwie osoby jednakowo zrozumiały to samo zdanie. Nie próbuj zatem dopasowywać innych do własnych wyobrażeń o tym, jacy powinni być.” – Milton H.Erickson