Przejdź do treści

Agnieszka Wypych

Logo footer

Agnieszka Wypych

Agnieszka Wypych

Stanowisko:

Psycholog, psychoterapeuta uzależnień

Wykształcenie:

Ukończyłam studia w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii na Warszawskiej Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej uzyskując tytuł magistra psychologii. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Warszawskim Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie jestem w procesie certyfikacji jako psychoterapeuta uzależnień. 

Doświadczenie:

Swoje doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam w pracy z rodzicami dzieci objętych oddziaływaniami Centrum Środowiskowego EZRA UKSW.

Ogromną dawkę wiedzy praktycznej otrzymałam podczas pracy z osobami z  chorobami psychicznymi w Środowiskowym Domu Samopomocy. 

Praktykę z zakresu psychoterapii uzależnień wdrażam w codziennej pracy prowadząc  grupy terapeutyczne oraz psychoterapię indywidualną z pacjentami oddziału stacjonarnego Stowarzyszenia Monar.  

Moją naczelną wartością w pracy z pacjentem jest zapewnienie zdrowej, bezpiecznej relacji, opartej na wzajemnym zaufaniu. Kieruję się w życiu zasadą moja praca jest moją pasją. 

Zakres:

Zapraszam osoby dorosłe zmagające się z kryzysem psychicznym, w którym pojawiło się uzależnienie, lub nadużywanie substancji psychoaktywnych. Jak również osoby pozostające w bliskiej relacji z osobami z uzależnieniami.