Przejdź do treści

Aleksandra Romanowicz

Logo footer

Aleksandra Romanowicz

Zespół Szczecin Aleksandra

Stanowisko:

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyłam kierunek psychologia, oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończony przeze mnie kierunek to psychologia (MOST). Edukację pobierałam również w Wyższej Szkole Bankowej, kierunek:  „Coaching – metody i praktyka”.

Obecnie w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie, odbywam 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobyłam podczas praktyki w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie, podczas praktyki w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „ZDROJE” oraz praktyki w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Swoje umiejętności miałam również okazję rozwinąć w Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. Obecnie prowadzę też praktykę własną. Poza psychoterapią zajmuję się także tworzeniem licznych tekstów z zakresu psychologii. Posiadam też doświadczenie w pracy w obszarze rozwoju biznesu i nowoczesnych technologii.

Dla kogo:

Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych.

Zakres:

Pomagam moim pacjentom w kryzysach życiowych, problemach osobistych, trudnościach w obszarze relacji międzyludzkich oraz w obszarze zawodowym, w walce ze stresem, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju, zaburzeniach odżywiania i osobowości.