Przejdź do treści

Coaching

Logo footer

Kariera i praca zawodowa są bardzo ważnymi elementami życia. Jeśli chcesz świadomie budować swoją karierę, rozpoznać Twój potencjał zawodowy, mocne strony i kompetencje, które posiadasz albo przechodzisz przez zmianę zawodową lub szukasz pracy i potrzebujesz motywacji lub odnalezienia się na rynku – zapraszam. Jako dyplomowany coach kariery, mając ponad 8-lat doświadczenia w coachingu kariery wiem, że zawód może być spójnie dobrany do Twoich naturalnych atutów, predyspozycji i aspiracji. Spędzając przynajmniej ⅓ życia w pracy, sądzę, że warto aby była ona dla Ciebie satysfakcjonująca.

Coaching
Uważam, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Nowa praca lub zawód to projekt, do którego możesz przygotować się tak, aby z poczuciem sensu i pewnością siebie tę zmianę zrealizować. Nie zawsze musi oznaczać to rewolucję… mam Klientów, którzy zdecydowali się wykorzystać posiadane zasoby przenosząc je w nowy i bardziej satysfakcjonujący obszar. Zależy mi aby ludzie realizowali się zawodowo. Dużą satysfakcję sprawiają mi osiągający swoje cele Klienci
Jeśli potrzebujesz wsparcia, bo:
 • Sytuacja w Twojej firmie/branży uległa pogorszeniu w związku z covid-19
 • Chcesz zmienić pracę wykorzystując zasoby, które już posiadasz
 • Szukasz nowej, satysfakcjonującej pracy
 • Chcesz mieć profesjonalne CV, które wyróżni Cię na rynku
 • Chcesz przygotować się do rozmów rekrutacyjnych
 • Świadomie budować karierę i określić zawód spójny z Tobą w oparciu o swoją osobowość, umiejętności, zainteresowania, wartości i dającą satysfakcję

Korzyści z coachingu kariery są szerokie:

 • diagnoza Twoich kompetencji, odkrycie mocnych stron, przygotowanie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz Ciebie do rozmów rekrutacyjnych, opracowanie strategii szukania pracy, która będziesz mogła/mógł sprawnie zastosować. Określisz grupy zawodowe i konkretne zawody, które pasują do Ciebie, przepracujesz blokady, które Cię powstrzymują, zyskasz pewność siebie i zbudujesz motywację do działania.

COACHING KOGNITYWNY

Kognitywistyka – nauka zajmująca się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu, w szczególności ich modelowaniem. Na jej określenie używane są też pojęcia: nauki kognitywne (ang. Cognitive Sciences) bądź nauki o poznaniu.

Sir JOHN WHITMORE, zmarły w 2017 brytyjski kierowca wyścigowy i twórca najbardziej popularnego modelu coachingowego GROW, człowiek, który zmienił brytyjski biznes na zawsze, choćby pod kątem komunikacji powiedział : „Coaching jest genialną metodą głównie z tego powodu, że jego głównym zadaniem jest wspieranie wolności jednostki. Jedynie człowiek wewnętrznie wolny to człowiek zdolny do osiągnięcia równowagi, niekiedy nazywanej szczęściem.”

Według Izby Coachingu coaching to „metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości życia. Coaching może mieć formę pracy indywidualnej, z grupą lub zespołem”.

INDYWIDUALNE SESJE COACHINGOWE to minimum 7 spotkań trwających do 1 h. Pierwsza sesja jest sesją podczas której ustalany jest zakres pracy, cel, efekt oraz warunki współpracy coacha z klientem. Podczas pierwszej sesji klient zostanie dokładnie poinformowany na temat metodyki pracy coacha.

GRUPOWE SESJE CHOACHINGOWE – harmonogram, ilość sesji, zakres pracy oraz cena zostaje ustalona podczas pierwszego spotkania ze sponsorem, który przedstawi swoje cele i oczekiwania dotyczące efektów, a coach proponuje metodę szkolenia.

ZAKRES SZKOLEŃ PROWADZONYCH PRZEZ COACHA
 1. PRACA Z DYLEMATEM, czyli którą drogą pójść
 2. KOMUNIKACJA, czyli rozumieć i być rozumianym.
 3. WIZERUNEK, czyli jak Cię widzą tak Cię kupią.
 4. NOWE KOMPETENCJE SPRZEDAŻOWE, czyli Twój nowy, skuteczny handlowiec.
 5. CEL A EFEKT, czyli nie wszystko złoto, co się złoci
 6. COACHING KOGNITYWISTYCZNY jako droga rozwoju
 7. BĄDŹ SOBĄ, czyli uwolnij się na nowo.
 8. POPANDEMICZNY ŚWIAT, czyli masz w sobie moc.
 9. WYNEGOCJUJ PRZYSZŁOŚĆ, czyli słuchaj, patrz i bądź skuteczny.