Przejdź do treści

Katarzyna Kopańska

Logo footer

Katarzyna Kopańska

Zespół Szczecin Katarzyna

Stanowisko:

Psycholog, terapeuta.

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS, oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego – pedagogiki szkolnej. Jestem trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam również szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji na terapeutę TSR.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobyłam pracując jako psycholog w Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie, psycholog – terapeuta w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym „Niebieski Krokodyl” w Szczecinie, oraz podczas prywatnej praktyki psychologicznej. Odbyłam również staż w 7.Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku na Oddziale Psychiatrycznym, praktykę zawodową w Ośrodku Readaptacji EKO „Szkoła Życia” w Wandzinie oraz praktykę w Towarzystwie Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko” w Sopocie.

Dla kogo:

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, terapię małżeńską oraz terapię par.

Technika/metoda:

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Zakres:

Zakresem moich działań są problemy osobiste i kryzysy życiowe, relacje i komunikacja interpersonalna, przewlekły stres, choroby psychosomatyczne, zaburzenia lękowe i emocjonalne, depresja, zaburzenia odżywiania.

Formy pracy:

Pacjentów przyjmuję stacjonarnie oraz online.

Cytat:

Zmieniając nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość.