Przejdź do treści

Psychoterapia Poznań

Zespół Poznań Julia

Julia Neter
Psycholog,
psychodietetyk,
edukator seksualny

Magdalena Wierzbicka
Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapia to ważne narzędzie, które wspiera w pokonywaniu trudności pojawiających się w życiu codziennym, rodzinnym oraz zawodowym. W Poznaniu nasz zespół tworzy wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy pomogą Ci poradzić sobie z własnymi problemami i podnieść jakość życia.

Terapia psychologiczna Poznań, oferowana przez Centrum Psychoterapii Synergia, to bezpieczne miejsce, gdzie każdy może skonfrontować się ze swoimi problemami i pracować nad ich rozwiązaniem w atmosferze pełnej szacunku i zrozumienia. Nie ma powodów do obaw przed terapią, gdyż jest to proces skoncentrowany na wsparciu i pomocy, a nie ocenie, dając każdemu możliwość zdrowego radzenia sobie z emocjami, stresami i wyzwaniami życiowymi.

 

Centrum Psychoterapii Synergia: Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta to specjalista, który może pomóc Ci w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, i innymi trudnościami. Dobry psychoterapeuta w Poznaniu będzie miał doświadczenie w pracy z pacjentami i skutecznie wspierał w rozwoju osobistym. Współpraca z psychoterapeutą w Poznaniu może pomóc w budowaniu bezpiecznej relacji terapeutycznej, która jest kluczowa dla skutecznego wsparcia.

Dobry Psychoterapeuta Poznań: Centrum Psychoterapii Synergia

Jeśli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu, zalecamy skorzystanie z pomocy specjalisty o wieloletnim doświadczeniu zawodowym z Centrum Psychoterapii Synergia.

Dobry psychoterapeuta będzie umieć skutecznie pomóc w radzeniu sobie z różnymi problemami psychicznymi, takimi jak lęki, depresja czy problemy rodzinne. Wybierając terapeutę, warto również zwrócić uwagę na rekomendacje innych pacjentów i podejście terapeuty, aby upewnić się, że będzie to osoba, z którą będziesz się czuł komfortowo i bezpiecznie w trakcie sesji terapeutycznych.

Centrum Psychoterapii Synergia: Psychoterapia psychodynamiczna Poznań

Psychoterapia psychodynamiczna to jeden z nurtów terapeutycznych. Psychoterapeuta psychodynamiczny skupia się na zrozumieniu, jak nieświadome procesy wpływają na zachowanie pacjenta. Jest to szczególnie skuteczne w leczeniu depresji, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Psychoterapeuci z Centrum Psychoterapii Synergia pracują także w ramach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, które promuje wysokie standardy praktyki.

Centrum Psychoterapii Synergia: Psychoterapia integracyjna Poznań

W nurcie integracyjnym terapia psychologiczna w Poznaniu łączy różne podejścia terapeutyczne. Psychoterapeuta systemowy, który jest częścią naszego zespołu, może pomóc w pracy z rodzinami i parami, korzystając z metod Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Centrum Psychoterapii Synergia: Terapia uzależnień

Zespół psychologów w Centrum Psychoterapii Synergia jest także zaangażowany w terapię uzależnień, w tym od środków psychoaktywnych. Ta forma terapii skupia się na pomocy osobom, które mają problemy z uzależnieniami, a także na wsparciu ich rodzin. Poprzez psychoterapię indywidualną można naprawdę zdziałać cuda!

W naszych Poradniach Zdrowia Psychicznego Synergia Centrum skupiamy się na dostarczaniu holistycznej i indywidualnej opieki, aby wspierać dobrostan psychiczny naszych pacjentów na każdym etapie ich życia.

Centrum Psychoterapii Synergia: Zaburzenia odżywiania

Nasz zespół specjalistów w Centrum Psychoterapii Synergia w Poznaniu ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Terapia indywidualna i grupowa może pomóc w zrozumieniu i radzeniu sobie z tymi problemami.

Poradnie zdrowia psychicznego

W Synergia- Centrum Psychoterapii, nasze Poradnie Zdrowia Psychicznego są wysoko wyspecjalizowane Nasze Poradnie Zdrowia Psychicznego, Centrum Synergia, oferując szeroki zakres usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Nasze Poradnie są wyposażone, aby pomagać osobom w różnym wieku, od dzieci po dorosłych, i w różnym zakresie problemów psychicznych.

Nasi specjaliści zdrowia psychicznego to doświadczeni psychoterapeuci, psychiatrzy, psycholodzy kliniczni i doradcy, którzy pracują razem, aby zapewnić holistyczne podejście do zdrowia psychicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować kompleksową opiekę, łączącą różne techniki i metody terapeutyczne.

Poradnie zdrowia psychicznego

W Synergia- Centrum Psychoterapii, nasze Poradnie Zdrowia Psychicznego są wysoko wyspecjalizowane Nasze Poradnie Zdrowia Psychicznego, Centrum Synergia, oferując szeroki zakres usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Nasze Poradnie są wyposażone, aby pomagać osobom w różnym wieku, od dzieci po dorosłych, i w różnym zakresie problemów psychicznych.

Nasi specjaliści zdrowia psychicznego to doświadczeni psychoterapeuci, psychiatrzy, psycholodzy kliniczni i doradcy, którzy pracują razem, aby zapewnić holistyczne podejście do zdrowia psychicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować kompleksową opiekę, łączącą różne techniki i metody terapeutyczne.

Centrum Psychoterapii Synergia: Terapie dla osób dorosłych

W Centrum Psychoterapii Synergia prowadzimy terapie dla osób dorosłych skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Rozumiemy, że dorosłość niesie ze sobą unikalne wyzwania, od stresu związanego z pracą po problemy w relacjach, a nasi terapeuci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, są tu, aby pomóc w nawigacji przez te zawiłości.

Nasze terapie dla dorosłych obejmują różne formy interwencji, takie jak terapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, a także grupy wsparcia. Bez względu na to, czy borykasz się z lękiem, zaburzeniami psychicznymi, depresją, problemami z relacjami czy trudnościami w pracy, nasi specjaliści są gotowi, aby Ci pomóc.

Kładziemy nacisk na stworzenie bezpiecznego, wspierającego środowiska, w którym osoby dorosłe mogą otwarcie mówić o swoich uczuciach, myślach i obawach. Naszym celem jest nie tylko łagodzenie objawów, ale także pomaganie w zdobywaniu umiejętności, które pomagają naszym pacjentom w radzeniu sobie z przyszłymi wyzwaniami, a także w rozwijaniu pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego poczucia życia.

Centrum Psychoterapii Synergia: Skontaktuj się z nami!

Jeśli doświadczasz silnego lęku, brak motywacji, problemów w relacjach z innymi ludźmi, lub innych trudności, nie wahaj się skorzystać z pomocy psychologicznej. Nasz zespół psychoterapeutów, psychologów i innych specjalistów w Poznaniu z radością pomoże Ci odnaleźć drogę do lepszego życia. Współpraca z terapeutą może być kluczem do rozwiązania Twoich problemów i podniesienia jakości życia.

Zadzwoń i umów się na pierwsze spotkanie. Czas oczekiwania na wizytę jest krótki, a nasze usługi są dostępne zarówno dla mieszkańców Poznania, jak i okolic. Zainwestuj w swoje zdrowie psychiczne i poczuj różnicę, jaką dobry psychoterapeuta może wprowadzić w Twoje życie.

Synergia

Terapia indywidualna

Zapraszamy na psychoterapię indywidualną wszystkie osoby dorosłe, dzieci i młodzież.

Psychoterapia par i małżeństw Szczecin

Terapia dla par, terapia małżeńska

Podczas terapii dla par oraz małżeństw ustalana jest natura problemów oraz wyznaczane są cele, które przy pomocy terapeuty pacjenci starają się osiągnąć.

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy jest specjalistą zajmującym się trudnościami występującymi u dzieci i młodzieży.

Psychoterapia rodzinna Szczecin

Terapia rodzinna

Problemy rodzinne często wynikają z niezrozumienia swoich potrzeb, co prowadzi do niespełnienia wzajemnych oczekiwań.

Kobieta

Dietetyk, psychodietetyk

Skorzystaj z usług dietetyka oraz psychodietetyka.

Synergia

Seksuolog

Seksualność człowieka nadal dla wielu jest tematem tabu, czego skutkiem są między innymi liczne stereotypy oraz błędne przekonania

Irina

Terapia w języku rosyjskim

Skorzystaj z usług terapeuty w języku rosyjskim