Przejdź do treści

Alicja Rudzińska

Logo footer

Alicja Rudzińska

Alicja Rudzińska

Stanowisko:

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie certyfikacji

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam psychologię o specjalności rodzinnej, tym samym uzyskując tytuł magistra psychologii. Jestem terapeutką w trakcie certyfikacji, zdobywam doświadczenie i wiedzę w czteroletniej szkole psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie:

Ukończyłam szkolenie z zakresu rozwoju emocjonalnego dzieci, a także pracy z małoletnimi z podejrzeniem wykorzystania seksualnego.

Odbyłam 30 godzinny kurs ze wsparcia psychoterapeutycznego dla osób po doświadczeniu traumy oraz 80 godzin stażu psychoterapeutycznego w Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym w Lublinie w nurcie psychodynamicznym.

 

Jako instruktorka fitness z pasji, stale poszerzam swoją wiedzę na temat psychologii sportu. Rozszerzam wiedzę również w obszarze samorozwoju, treningów mentalnych oraz rozwoju umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Lubię kontakt z drugim człowiekiem, a w pracy z nim cenię sobie szczerość, otwartość oraz zaangażowanie w relacje. Wierzę, że dzięki komunikacji można rozwinąć swoje kompetencje, umiejętności oraz nauczyć się radzić sobie z problemami.

Zakres:

Pracuję z osobami, które:

  • przeżywają kryzys psychologiczny (problemy w związku, utrata pracy)
  • nie radzą sobie ze stresem
  • mają trudności emocjonalne (obniżony nastrój, lęk, wahania nastroju, tłumią emocje)
  • doświadczają problemów w relacjach cierpią z powodu obniżonego poczucia własnej wartości, nie akceptują siebie
  • chcą rozwinąć się w jakimś obszarze swojego życia
  • doświadczają problemów klinicznych, w tym zaburzenia odżywiania, zaburzenia lękowe, zaburzenia seksualne.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, a także korzystam z technik pracy terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) i systemowej.

Cytat:

„Swoją pracę poddaję stałej superwizji i poszerzam swoje kwalifikacje w ramach dalszych szkoleń. W pracy kieruję się kodeksem etyki zawodowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach i doświadczeniach własnych. Wolny czas poświęcam na spotkania ze znajomymi, dobry film i książkę. Miłośniczka aktywności fizycznej, fitnessu oraz spacerów.”