Przejdź do treści

O nas

Z nami łatwiej zadbasz o dobrostan Twoich pracowników!

Człowiek w codziennym życiu wystawiony jest na wiele sytuacji, które generują stres. Niestety, choć bardzo byśmy chcieli, żeby było inaczej, nie każdy potrafi sobie z nimi dobrze poradzić. Wynika to z tego, że każdy z nas jest inny, ma inną osobowość, czy temperament, a co za tym idzie – inaczej reaguje na sytuacje stresogenne. Do stref życia, które dostarczają nam dużą dawkę stresu należy nasze życie zawodowe. Posiadanie dobrze płatnej pracy nie wystarczy, aby nas od niego uchronić. Wyczerpanie emocjonalne, zmęczenie fizyczne i znużenie poznawcze – to wszystko dostarcza nam praca, dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka!

Stres powoduje wiele chorób psychicznych,
osłabia nasz system odpornościowy i może być przyczyną chorób fizycznych
, np. chorób układu krążenia. Nasz program pomaga firmom nie tylko
w podwyższeniu kwalifikacji pracowników, ale również
w zadbaniu o ich zdrowie psychiczne. Wsparcie psychoterapeutyczne oraz edukacja na temat naszych emocji i jak sobie radzić z codziennymi wyzwaniami pomoże zachować dobrostan psychiczny osobom zatrudnionym, a szkolenia umiejętności twardych ułatwią Twoim pracownikom wykonywanie codziennej pracy. Dla osób na stanowiskach kierowniczych oferujemy również szkolenia z metod kierowania zespołem, aby uzyskać najlepsze efekty pracy, bez powodowania zbędnego stresu.

Poprawienie dobrostanu pracowników to nasz główny cel, ale to nie jedyna korzyść jaka płynie z wdrożenia naszego projektu. Kiedy zadbamy o fundamenty gospodarki, czyli o zadowolenie pracowników, możemy uchronić firmę przed utratą efektywności pracy, a co za tym idzie – przed spadkiem przychodów. Zadowolony pracownik rzadziej chodzi na zwolnienia lekarskie i osiąga lepsze wyniki w swojej pracy!

Skontaktuj się z nami!

MENTAL PANDA
UL WIELKA ODRZAŃSKA 18/1
70-535 SZCZECIN
+48 727 007 788
MENTAL PANDA
UL WIELKA ODRZAŃSKA 18/1
70-535 SZCZECIN
+48 727 007 788

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mental Panda 2023
Przygotowanie i wdrożenie: G@RT