Przejdź do treści

Bartosz Piekorz

Logo footer

Bartosz Piekorz

Stanowisko:

Psycholog

Wykształcenie:

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W toku studiów miałem styczność z psychologią kliniczną, sądową oraz w biznesie, co pozwala mi do każdej sprawy podejść kompleksowo i z dużym zrozumieniem. Cały czas szkolę się i doskonale z zakresu psychologii klinicznej, pomocy w kryzysie, szkoleń oraz pracy w każdej grupie wiekowej, od przedszkolaków po osoby dorosłe.

Doświadczenie:

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem pracując z dziećmi, nauczając i wspierając je w indywidualnym rozwoju umiejętności. Z czasem poznawałem również prace z młodzieżą oraz dorosłymi, co przekłada się na moje duże zrozumienie wyzwań, z jakimi możemy się mierzyć na różnym etapie rozwoju. Pracę jako psycholog zacząłem w przedszkolu, prowadzę również zajęcia socjoterapeutyczne dla młodzieży zagrożonej niedostosowaniem społecznym w szkole. Prowadzę również konsultacje psychologiczne, interwencje w sytuacjach trudnych oraz szkolenia dla pracowników oraz kadry zarządzającej w firmach.

Zakres:

Przyjmuje każdą osobę, która mierzy się z problemem, niezależnie od jego natężenia czy pilności. Pomagam w pierwszym zrozumieniu sytuacji, udzielam wsparcia i angażuje wszelkie zasoby, żeby ułatwić proces radzenia sobie z wyzwaniami. Zachęcam do współpracy również osoby, które chcą lepiej poznać siebie, zrozumieć głębiej otaczający nas świat i poszerzyć swoje indywidualne kompetencje. W przypadku konieczności interwencji w poszerzonym zakresie pomagam dobrać odpowiedniego specjalistę, ktorego warsztat odpowiada indywidualnym potrzebom.