Przejdź do treści

Gabriela Kamzol

Logo footer

Gabriela Kamzol

Gabriela Kamzol

Stanowisko:

Psycholog, psycholog dzieci i młodzieży, terapeuta TSR

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie aktualnie kształcę się na studiach podyplomowych „Seksuologia kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia”. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia podstawowego Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, które realizowałam w ośrodku akredytowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

 

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywałam w poznańskich poradniach i centrach terapii,
na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, w Powiatowym
Centrum Pomocy Rodzinie oraz podczas wolontariatu, wspierając dzieci i
młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Odbywałam również praktyki w Ośrodku Leczenia Zaburzeń Odżywiania „Otulenie” w Warszawie.

Dla kogo:

Jestem psychologiem i seksuologiem w trakcie szkolenia. Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

Zakres:

Prowadzę krótkoterminową terapię indywidualną TSR dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przeprowadzam konsultacje psychologiczne i psychoedukację dla rodziców. Wspieram pacjentów doświadczających trudności w sferze emocjonalnej, zaburzeń nastroju, problemów związanych z lękiem i narażeniem na stres, obniżonym poczuciu własnej wartości i samooceny, w zaburzeniach odżywiania, z trudnościami adaptacyjnymi, wychowawczymi, problemami z koncentracją, problemami szkolnymi i w nawiązywaniu relacji. Pracuję również z osobami posiadającymi trudności związane ze sferą seksualną. Wspieram dzieci i młodzież neuroróżnorodne.