Pomoc prawnika

Adwokat Michalina Maj jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie studia podyplomowe na kierunku mediacje. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy prawnika. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych i adwokackich, sądzie rejonowym, a także u zarządcy wspólnot mieszkaniowych. Po zdanym egzaminie i uzyskaniu wpisu na listę adwokatów podjęła działalność w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej. W ramach prowadzonej Kancelarii współpracuje z adwokatem Wacławem Hurynem.

Adwokat Michalina Maj w praktyce zawodowej zajmuje się pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz karnego. Z powodzeniem przeprowadziła wiele spraw o rozwód, podział majątku czy też o ustalenie kontaktów z dzieckiem i alimenty. Posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Adwokat Michalina Maj wywodzi się z Kancelarii, w której znajomość prawa karnego stanowi fundament wykonywania zawodu adwokata, prowadzi sprawy karne zarówno reprezentując w postępowaniu osoby oskarżone o popełnienie przestępstwa, jak i osoby będące przestępstwem pokrzywdzone.

W pracy adwokata najważniejsze jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Mecenas Michalina Maj wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej sprawy, zaangażowaniem w pracę, rzetelnością oraz przyjaznym stosunkiem do Klienta. W Centrum Psychoterapii i Coachingu adwokat odbywa dyżur w każdy poniedziałek w godzinach: 16:00 – 18:00. Celem umówienia się na konsultacje zapraszamy do kontaktu.

Psychodietetyk

Agnieszka Andrzejewska- trener personalnym oraz dietetyk z 11 letnim doświadczeniem i pracą w zawodzie. Pomaga w kształtowaniu sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych. Układa plany dietetyczne i treningowe. Trening i dietę ustalane zostają na podstawie wywiadu z klientem oraz wyników badań, które z nim skonsultowane. Pracuje również z osobami mającymi problemy zdrowotne (takie jak np. niedoczynność tarczycy, zaburzenia gospodarki cukrowej, Sibo, Hashimoto). Ponadto przygotowuje zawodników do startów w zawodach sylwetkowych.

Sport zwiększa poziom endorfin we krwi, obniża poziom złego cholesterolu, a podwyższa poziom dobrego, utlenia krew i zmniejsza stres. Osoby, które go uprawiają mają więcej energii, lepsze samopoczucie, a dzięki temu wzrasta ich samoocena. Aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki ćwiczeniom zwiększa się szybkość spalania kalorii co przekłada się na redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń mózg pracuje wydajniej i ma lepsze zdolności zapamiętywania. Ruch pozwala na rozładowanie negatywnych emocji oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na depresję oraz inne zaburzenia nastroju. Sport daje ogromną ilość korzyści. Regularne ćwiczenia połączone z odpowiednio zbilansowaną dietą są „lekarstwem” na wiele problemów naszych czasów.

Medycyna pracy

Zakres świadczeń:

- badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników na stanowiskach biurowych, produkcyjnych,
- budowlanych, a także spawaczy oraz osób pracujących na wysokości (do i powyżej 3 m),
- badania dla kierowców,
- badania dla operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych,
- badania dla licencjonowanych pracowników ochrony,
- badania dla osób starających się o pozwolenie na broń,
- badania dla pracowników żeglugi śródlądowej,
- międzynarodowe świadectwa morskie.

Badania zgodne z standardem Chemical pre-employment SGPT-SGOT i Doctors Report.
Medycyna pracy realizowana jest przez:
Evomed Sp. z o.o., ul. Dubois 27, 71-610 Szczecin

Uniwersytet Szczeciński

Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia, przy współpracy z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje staże oraz praktyki dla studentek i studentów kierunku Psychologia.

Aleksandra Dubiel

Mediator, coach, prawnik

Mediator, coach relacji, prowadząca terapię dla par w kryzysie relacji. Główny nacisk kładzie na naukę komunikacji, radzenia sobie z emocjami, nie przenoszenia ich na najbliższych oraz koncentracji na własnych potrzebach.

Prowadzi mediacje rozwodowe mające na celu wypracowanie planu opieki nad dziećmi.

Autorka warsztatów dla par „Bo tylko dwoje szczęśliwych ludzi tworzy szczęśliwy związek”, a także programu dla par w kryzysie relacji „Razem czy osobno”, których celem jest podnoszenie świadomości par podczas konfliktu lub rozstania.

Z wykształcenia prawnik, doświadczony manager, jednak to rozwój osobisty jest jej prawdziwą pasją stąd wybór zawodu mediatora.

Uwielbia zarówno mediacje jak i medytację dlatego chętnie korzysta z narzędzi pracy związanych z podświadomością oraz oddechem.

Fundacja Pełna Ciepła

Wierzymy, że poprzez edukację, mobilizowanie do doskonalenia się, pokazywanie świata w możliwie najpiękniejszych barwach możemy tworzyć lepszą przyszłość i tym samym możemy zapobiegać wykluczeniu społecznemu.

Wspieramy zarówno inne fundacje, jak i szkoły specjalne, placówki dla dzieci z trudnych środowisk czy indywidualne przypadki. Nasze działania umożliwiają dostęp do opieki, materiałów oraz edukacji kluczowej dla zdrowego rozwoju dziecka i przygotowania do dorosłego życia.

Biuro rachunkowe

Nawiązanie współpracy z Biurem Rachunkowym jest pierwszym elementem, który powinien zrealizować początkujący Przedsiębiorca, aby rzetelnie i biegle wejść w nowy etap w karierze zawodowej.

  • Profesjonalna oraz przystępna obsługa księgowa działalności gospodarczej w zakresie usług świadczonych przez psychologów i psychoterapeutów.
  • Opieka w zakresie obowiązków wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.
  • Pomoc w zrozumieniu mechanizmów rządzących rozliczaniem i rozwojem firmy.
W ramach obsługi księgowej:
- wyjaśniamy na czym polega prowadzenie własnej firmy,
- wskazujemy zalety posiadania swojego biznesu,
- ułatwiamy przejście procesu założenia działalności gospodarczej.

"Nie siedź czekając, aż szansa do Ciebie przyjdzie. Wstań i stwórz ją". ~ Madam C.J. Walker

dr inż. Michał Rylski, coach NMC

Coach Noble Manhattan Coaching (NMC). Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w kraju i zagranicą. Od 2014 roku prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe oraz warsztaty z lepszego komunikowania się i większej motywacji do działania. Współpracuje z innymi niezależnymi trenerami, uczestnicząc w szkoleniach oraz korzystając z mentoringu.

Na każdym etapie życia pracował z ludźmi - indywidualnie, grupowo i zespołowo. Podczas pracy na trzech największych uczelniach w woj. Zachodniopomorskim wykształcił ok. 2000 osób. Praca naukowa i dydaktyczna nauczyła go skutecznej współpracy z ludźmi w różnym wieku, przejrzystych sposobów komunikowania się i przekazywania wiedzy. Umiejętność opanowania stresu, koordynowania wielu procesów i dbałość o szczegóły to wynik doświadczenia pracy w firmach prywatnych i organizacjach pozarządowych. W wolnym czasie lubi trenować koszykówkę i jeździć na motocyklu.

Piotr Huegel

Mentor / Coach Kognitywny
Trener Dobrego Wizerunku
Zajmuję się zarządzaniem sobą, ale też pomagam w tym innym. Jestem Certyfikowanym Coachem Kognitywnym akredytowanym przy Izbie Coachingu, absolwentem Instytutu Bennewicz. Przepracowałem ponad 25 lat różnych stanowiskach sprzedażowych, managerskich i mentoringowych (m.in. Pogoń Szczecin, Kraft Jacobs Suchard, Volvo Car Poland, Hyundai Auto Club, Jaguar Land Rover Polska ) co daje ok. 25 000 godzin praktyki. Dodatkowo skończyłem liczne kursy trenerskie, sprzedażowe i produktowe. Jestem Mentorem Sprzedażowym branży Automotive. Przez cztery lata pracowałem jako aktor w szczecińskiej Operze na Zamku, będąc częścią zespołu występującego w kultowym musicalu RENT, co dało mi dużą wiedzę dotyczącą wystąpień publicznych. Najważniejszy w mojej pracy jest człowiek, więc głównym źródłem moich inspiracji, oprócz doświadczenia, lektur, teorii i rozważań duchowych, są rozmowy. Coaching kognitywistyczny uważam za wspaniałą podróż ku samoakceptacji, a tym samym ku odnalezieniu wewnętrznej równowagi niezbędnej do kreowania własnego, stabilnego i prawdziwego wizerunku. Obecnie pracuje z grupami zorganizowanymi oraz indywidualnymi klientami LIfe, Soul & Business Coachingu.

Matusz Apartamenty w Pobierowie

Miejsce szyte na miarę wyjątkowych i wymagających Gości! Piękne, nowoczesne, a zarazem niezwykłe - dwuosobowe apartamenty nad morzem. Mamy możliwość łączenia apartamentów 2 + 2.

Monitorowany parking przy budynku. Miejsce zdecydowanie dla wymagających klientów, ceniących sobie ciszę, spokój i kameralne obiekty.

  • 300m do morza i centrum Pobierowa
  • Miejsce do przechowywania rowerów
  • Stacja do ładowania elektrycznych samochodów
  • Spokojna i cicha okolica
Właścicielem jest architekt, który zadbał o design i estetykę tego miejsca. Zapraszamy do rezerwacji ⭐️Kontakt: 510 608 306 https://www.facebook.com/matuszapartamenty/