Przejdź do treści

Justyna Zawadzka-Baryłkiewicz

Logo footer

Justyna Zawadzka-Baryłkiewicz

Stanowisko:

Psychoterapeuta w nurcie integracyjnym

Wykształcenie:

Ukończyłam 4-letnie Szkolenie Psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (kierunek nauki o rodzinie) oraz Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego (kierunek socjoterapia) Uniwersytetu Warszawskiego.

Moją wiedzę i kompetencje rozwijam uczestnicząc w seminariach i konferencjach z zakresu psychoterapii.

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne i zawodowe zdobywałam m. in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, Odział Psychiatryczny dla Młodzieży w Józefowie, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Centrum Zdrowia, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Gdyńskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, w organizacjach pozarządowych, placówkach samorządowych. Mam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej dzieci, młodzieży i dorosłych, systemowej terapii rodzin, grup socjoterapeutycznych.

Dla kogo:

Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe, z doświadczeniem szeroko rozumianego kryzysu psychicznego. Moje wsparcie psychoterapeutyczne kieruję do osób, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, zmagają się kryzysem życiowym, doświadczają lęków, poczucia bezradności i rezygnacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Zakres:

Na co dzień pracuję z:

– dorosłymi osobami chorującymi psychicznie,

– zaburzeniami osobowości,

– zaburzeniami depresyjno-lękowymi

– osobami LGBT+.

Technika/metoda:

W pracy terapeutycznej korzystam z podejścia psychodynamicznego oraz systemowego.

Cytat:

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”  – Jung