Przejdź do treści

Karolina Jasińska

Logo footer

Karolina Jasińska

Karolina Jasińska

Stanowisko:

Psycholog

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię ogólną na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w ośrodku Integri TSR – szkolenie akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywałam na turnusie terapeutycznym dla osób jąkających się, podczas wolontariatu a później pracy w krakowskiej Fundacji Przestrzeń Rozwoju podczas pracy z osobami wykluczonymi społecznie i zawodowo oraz podczas stażu a później pracy terapeutycznej w krakowskiej Fundacji Z Wyboru w projekcie The Presja.

Zakres:

Mam doświadczenie w pracy z osobami zgłaszającymi trudności takie jak:
  • Lęki, nerwice 
  • Zaburzenia nastroju, depresja
  • Natłok myśli
  • Brak motywacji
  • Związki, relacje
  • ADHD u dorosłych

Czego możesz się spodziewać pracując ze mną?

Autentyczności, uważności oraz przestrzeni na wypowiedzenie/ pokazanie/ zobaczenie siebie. Pracując w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach na początku staramy się razem z klientem jak najlepiej określić, czego oczekuje on od terapii. Zwracając szczególną uwagę na to, co klient już posiada (zdolności, doświadczenia, sposoby radzenia sobie) staramy się razem odkryć drogę do rozwiązania problemu, czy prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, a często jedno i drugie 😉 Wierząc, że małe zmiany prowadzą do wielkich zmian, zachęcam swoich klientów do wprowadzania drobnych, nowych elementów do swojego życia już od pierwszej sesji. W swojej pracy, oprócz podejścia TSR, wykorzystuję także elementy Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz ćwiczenia uważności (oczywiście w miarę potrzeby i chęci osób ze mną współpracujących).