Przejdź do treści

Monika Grabowska

Logo footer

Monika Grabowska

Stanowisko:

Psycholog

Wykształcenie:

Jestem psycholożką z wielką pasją do swojej pracy i dużą ciekawością drugiego człowieka. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez liczne szkolenia. Ukończyłam m.in. szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) oraz Trening Umiejętności Społecznych. Jestem w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywałam w trakcie wieloletniej pracy wolontariackiej oraz praktyk w Domu Dziecka „HANKA” w Dębicy. Pracowałam dla fundacji „Nowe Horyzonty” prowadząc warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracuję jako psycholog dziecięcy i trener TUS świadcząc usługi specjalistyczne dla Centrum Diagnozy i Terapii Kooperacja, prywatnej poradni „Przystanek Relacje” oraz w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym TPD.

Zakres:

Mogę pomóc w takich obszarach jak: relacje, budowanie zdrowego poczucia własnej wartości, radzenie sobie ze stresem, wsparcie w okresie zmian w życiu, praca nad asertywnością, określanie i egzekwowanie swoich granic, rozwój kompetencji społecznych, radzenie sobie z trudnymi emocjami. Udzielam także konsultacji dla rodziców.

Dla kogo:

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Formy pracy:

We wsparciu psychologicznym wykorzystuję techniki Racjonalnej Terapii Zachowania oraz TSR. Zapewniam przestrzeń wolną od ocen, pełną empatii i zrozumienia.