Przejdź do treści

Sandra Balcerowicz

Logo footer

Sandra Balcerowicz

Stanowisko:

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikowanego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Wykształcenie:

Ukończyłam Psychologię kliniczną oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Posiadam ukończony Pierwszy stopień czteroletnich dwustopniowych studiów podyplomowych w Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie:


Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Ośrodkiem Ekspertyz Sądowych MEDiSON w Koszalinie w zakresie sporządzania opinii psychologiczno-seksuologicznych, w Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Koszalinie gdzie byłam zatrudniona jako starszy specjalista-psycholog, w NZOZ Centrum Opieki Medycznej ,,Autyzm” w Koszalinie gdzie byłam członkiem komisji orzekającej.
Ukończyłam staż: w Gdańskim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza BIlikiewicza, w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku na oddziale Psychiatrycznym, w NZOZ MEDISON W Koszalinie w Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacyjnym, W Areszcie Śledczym w Koszalinie oraz Oddziale Zewnętrznym w Dobrowie- dział Penitencjarny, w Centrum Leczenia Uzależnień ,,Zapowiednik” w Opaleniu.

Dla kogo:

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, terapię małżeńską oraz terapię par.

Formy pracy:

Pacjentów przyjmuję stacjonarnie oraz online.