Przejdź do treści

Anna Głowacka

Logo footer

Anna Głowacka

Zespół Szczecin Anna

Stanowisko:

Pedagog, terapeuta uzależnień.

Wykształcenie:

Ukończyłam Wyższą Szkołę Humanistyczną w Gdańsku na kierunku mediacji sądowej i pozasądowej (poziom wykształcenia: studia podyplomowe). Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku pedagogika, specjalizacja: psychopedagogika (poziom wykształcenia: magister), specjalizacja: prewencja patologii i zagrożeń społecznych (poziom wykształcenia: licencjat). Obecnie jestem studentką psychologii na Akademii Nauk Stosowanych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie.

Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii nr SP/1759/2020.

Odbyłam również szkolenia: Candis , FreeD goes net, szkolenie w zakresie readaptacji społecznej, “Superwizyjne ujęcie pracy z wychowankiem trudnym”, “Procedury pomocy dziecku krzywdzonemu oraz członkom rodziny dotkniętej przemocą”, “Zaburzenia rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci i młodzieży”, “Wykorzystanie mediacji i technik mediacyjnych w pracy z dzieckiem i rodziną”, “Animator Podmiotowości”.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobyłam pracując w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu (Centrum Zdrowia Psychicznego), w Ośrodku Terapeutycznym “SZANSA” s.c. w Gorzowie Wielkopolskim, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku, w Ośrodku Readaptacyjno-Rewalidacyjny MONAR dla dzieci i młodzieży w Gdańsku oraz na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Swoje umiejętności w pracy z najmłodszymi udoskonalałam pracując jako kurator społeczny III Wydział Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Słupsku oraz w Policyjnej Izbie Dziecka Komendy Miejskiej Policji jak również w Szkole Podstawowej Nr 1 w Słupsku.

Dla kogo:

Prowadzę psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych.