Przejdź do treści

Dla firm

Logo footer

Program wsparcia psychicznego dla przedsiębiorstw

Dlaczego zajęliśmy się tym obszarem?

Człowiek w codziennym życiu wystawiony jest na wiele sytuacji, które generują stres. Niestety, choć bardzo byśmy chcieli, nie każdy potrafi sobie z nimi dobrze poradzić. Wynika to z tego, że każdy z nas jest inny, ma inną osobowość, czy temperament, a co za tym idzie – inaczej reaguje na sytuacje stresogenne.

Do strefy życia, które dostarczają nam dużą dawkę stresu należy nasze życie zawodowe. Posiadanie dobrze płatnej pracy nie wystarczy, aby nas od niego uchronić. Wyczerpanie emocjonalne, zmęczenie fizyczne i znużenie poznawcze – to wszystko dostarcza nam praca, dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka.

Synergia Dla firm

Jakie korzyści płyną z programy wsparcia?

Synergia Dla firm

Stres powoduje wiele chorób psychicznych, osłabia nasz system odpornościowy i może być przyczyną chorób fizycznych, np. chorób układu krążenia. Dzięki naszemu programowi pomożemy zadbać o zdrowie psychiczne pracowników. Wsparcie psychoterapeutyczne oraz edukacja na temat naszych emocji i jak sobie radzić z codziennymi wyzwaniami pomoże zachować dobrostan psychiczny osobom zatrudnionym.

Dla osób na stanowiskach kierowniczych oferujemy również szkolenia z metod kierowania zespołem, aby uzyskać najlepsze efekty pracy, bez zbędnego stresu.

Kiedy zadbamy o fundamenty gospodarki, czyli o zadowolenie pracowników możemy uchronić firmę przed utratą efektywności pracy, a co za tym idzie – przed spadkiem przychodów.

Gwarantujemy:

Anonimowość
i zaufanie
Dzięki naszej aplikacji gwarantujemy pełną dyskrecję w wypełnianiu ankiety wstępnej. Pozwala to zdobyć rzetelne wyniki, które pozwolą nam przedstawić propozycje odpowiednich szkoleń, aby rozwiązać problemy występujące w firmie.

Leczenie oparte
na doświadczeniu

Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych psychoterapeutów, która dba o ciągły rozwój uczestnicząc na wielu szkoleniach.

Szybka
reakcja
Aby zapewnić komfortowe i szybkie wsparcie dajemy możliwość konsultacji z naszymi specjalistami również online!

Oferta szyta na miarę klientów!

Skorzystaj z naszych pakietów

Konsultacje są możliwe na terenie całej Polski – online, natomiast stacjonarnie w Poznaniu oraz Szczecinie

Synergia Dla firm 50h
Synergia Dla firm 100h
Synergia Dla firm 200h

50 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych

100 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych

200 godzin konsultacji psychologicznych/ psychoterapeutycznych

Dodatkowo oferujemy indywidualny pakiet szkoleń dla przedsiębiorstw!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!