Przejdź do treści

Maria Toplišek

Logo footer

Maria Toplišek

Maria Toplišek

Stanowisko:

Psycholog, mediatorka.

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS, konsekwentnie rozwijającą swoje umiejętności niezbędne do pracy psychologa na wielu kursach Porozumienia Bez Przemocy. W tym nurcie również ukończyłam kurs mediacji. Jestem członkinią SIETAR Polska, co umożliwia mi kontakt z najnowszymi badaniami i trendami w pracy specjalistów zajmujących się wyzwaniami związanymi z życiem i pracą w środowisku międzykulturowym. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Diagnostyka psychologiczna w praktyce na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobyłam pracując w różnych ośrodkach zdrowia i organizacjach:

2011 – CHS Community Health Centre, Belgia
2016-2017 – Fedasil Federalna Agencja ds. Uchodźców , Belgia
2019 – Instytut Psychiatrii i Neurologii (staż)
2019 – Psychomedic (staż)
2020 – Psychologowie dla Społeczeństwa
2020 – 2021 – Pogotowie Psychologiczne

Dla kogo:

Prowadzę konsultacje indywidualne nastolatków oraz osób dorosłych. Konsultacje prowadzę w języku polskim i angielskim.

Zakres:

Wspieram osoby w rozwoju osobistym, dążące do zmiany, realizacji celów. Zajmuję się tematyką okołoporodową. Udzielam pomocy osobom w kryzysie życiowym, z trudnościami emocjonalnymi, z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, problemami adaptacyjnymi (szok kulturowy – wsparcie osób na emigracji). Pomagam w rozwiązywaniu konfliktów, prowadzę mediacje.

Cytat:

„W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z klientami bazująca na odkrywaniu ich prawdy w bezpiecznych warunkach i sprzyjającym dla nich tempie”.