Przejdź do treści

Piotr Kalinowski

Logo footer

Piotr Kalinowski

Zespół Szczecin Piotr

Stanowisko:

Psycholog, psychoterapeuta.

Wykształcenie:

Jestem absolwentem psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyłem również studia na katalońskim uniwersytecie, prowadząc psychologiczny projekt międzykulturowy. Posiadam pierwszy stopień w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Ukończyłem Racjonalną Terapię Zachowań I stopnia i dodatkowe szkolenia psychologiczne jak i szkołę mediacji.

Doświadczenie:

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, terapii uzależnień oraz pracy z młodzieżą. Prowadzę również Grupę Wsparcia dla osób chorych onkologicznie.

Dla kogo:

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży.

Zakres:

Zapraszam osoby potrzebujące wsparcia, osoby z problemami w relacjach z innymi, osoby z zaburzeniami lękowymi, również fobiami, osoby z zaburzeniami odżywania oraz zaburzeniami osobowości. Prowadzę konsultacje psychologiczne, zajęcia psychoedukacyjne oraz terapię krótkoterminową.

Formy pracy:

Pacjentów przyjmuję stacjonarnie oraz online.

Możliwe są również spotkania w języku angielskim, na przykład dla cudzoziemców.

Technika/metoda:

Pracuję przede wszystkim w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Cytat:

Podchodzę indywidualnie do każdej osoby. W razie potrzeby wspólnie z zespołem Centrum Psychoterapii i Coachingu pomagam dotrzeć do innych specjalistów.