Przejdź do treści

Terapia bezsenności

Logo footer

Spotykasz się na co dzień z pacjentami mającymi problemy z bezsennością? Chcesz zdobyć wiedzę oraz praktycznie umiejętności w tym zakresie? Jesteś we właściwym miejscu!?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu w ramach rozwoju terapeutów, którego tematem będzie „Terapia Bezsenności”. Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom tematu zaburzeń snu i możliwości terapeutycznej pracy z nimi, w ramach paradygmatu CBT. Ta forma terapii jest rekomendowana jako pierwszoplanowe leczenie przy bezsenności i temu zaburzeniu najdokładniej się przyjrzymy.

Synergia Psychoterapia Szczecin

Forma szkolenia: ONLINE!

Cena: 359 zł
Zapisy drogą mailową: synergia.rejestracja@gmail.com
(w tytule maila „Terapia bezsenności”)

Plan szkolenia:
☑Co psychoterapeuta powinien wiedzieć o śnie?
☑Problemy ze snem – objaw czy odrębne zaburzenie?
☑Bezsenność – perspektywa poznawczo-behawioralna.
☑Techniki behawioralne w leczeniu zaburzeń snu.
☑Praca poznawcza w bezsenności.
Zajęcia poprowadzi: dr Małgorzata Fornal-Pawłowska – doktor nauk medycznych, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo – behawioralna, specjalistka w zakresie psychologii klinicznej osób dorosłych. Przez wiele lat pracowała w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, w tamtejszej Poradni Leczenia Zaburzeń Snu oraz na oddziale ogólnopsychiatrycznym. Napisała pracę doktorską poświęconą terapii bezsenności, obronioną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w psychologicznej diagnozie klinicznej oraz psychoterapii zaburzeń snu, zaburzeń lękowych oraz depresyjnych. Współautorka pierwszego w Polsce poradnika poświęconego poznawczo-behawioralnej terapii bezsenności („Pokonaj Bezsenność w 6 krokach”) oraz cyfrowego programu do poprawy snu – Terapia Bezsenności. Doświadczona klinicystka i dydaktyk. Wykładowca w Szkole Psychoterapii Uniwersytetu SWPS i Inter Ego.

Logo footer
Lokalizacja
ul. Jagiellońska 90/7, Szczecin
ul. Jagiellońska 90/9, Szczecin
ul. Emilii Plater 7c/16, Szczecin
ul. Wielka Odrzańska 18/1, Szczecin
ul. Gwarna 13/16, Poznań

Copyright © 2023 - Centrum Psychoterapii&Coachingu Synergia
Przygotowanie i wdrożenie: G@RT