Przejdź do treści

Współpraca

Logo footer

Psychodietetyk

Agnieszka Andrzejewska- trener personalnym oraz dietetyk z 11 letnim doświadczeniem i pracą w zawodzie. Pomaga w kształtowaniu sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych. Układa plany dietetyczne i treningowe. Trening i dietę ustalane zostają na podstawie wywiadu z klientem oraz wyników badań, które z nim skonsultowane. Pracuje również z osobami mającymi problemy zdrowotne (takie jak np. niedoczynność tarczycy, zaburzenia gospodarki cukrowej, Sibo, Hashimoto). Ponadto przygotowuje zawodników do startów w zawodach sylwetkowych.

Sport zwiększa poziom endorfin we krwi, obniża poziom złego cholesterolu, a podwyższa poziom dobrego, utlenia krew i zmniejsza stres. Osoby, które go uprawiają mają więcej energii, lepsze samopoczucie, a dzięki temu wzrasta ich samoocena. Aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki ćwiczeniom zwiększa się szybkość spalania kalorii co przekłada się na redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń mózg pracuje wydajniej i ma lepsze zdolności zapamiętywania. Ruch pozwala na rozładowanie negatywnych emocji oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na depresję oraz inne zaburzenia nastroju. Sport daje ogromną ilość korzyści. Regularne ćwiczenia połączone z odpowiednio zbilansowaną dietą są „lekarstwem” na wiele problemów naszych czasów.

psychodietetyk
evomed

Badania zgodne z standardem Chemical pre-employment SGPT-SGOT i Doctors Report.

Medycyna pracy realizowana jest przez:
Evomed Sp. z o.o., ul. Dubois 27, 71-610 Szczecin

Medycyna pracy

Zakres świadczeń:

– badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników na stanowiskach biurowych, produkcyjnych,
– budowlanych, a także spawaczy oraz osób pracujących na wysokości (do i powyżej 3 m),
– badania dla kierowców,
– badania dla operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych,
– badania dla licencjonowanych pracowników ochrony,
– badania dla osób starających się o pozwolenie na broń,
– badania dla pracowników żeglugi śródlądowej,
– międzynarodowe świadectwa morskie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.
wsb

Wspieramy zarówno inne fundacje, jak i szkoły specjalne, placówki dla dzieci z trudnych środowisk czy indywidualne przypadki.
Nasze działania umożliwiają dostęp do opieki, materiałów oraz edukacji kluczowej dla zdrowego rozwoju dziecka i przygotowania do dorosłego życia.

Współpraca

Katarzyna Rogala

Biuro rachunkowe

Nawiązanie współpracy z Biurem Rachunkowym jest pierwszym elementem, który powinien zrealizować początkujący Przedsiębiorca, aby rzetelnie i biegle wejść w nowy etap w karierze zawodowej.

    • Profesjonalna oraz przystępna obsługa księgowa działalności gospodarczej w zakresie usług świadczonych przez psychologów i psychoterapeutów.
    • Opieka w zakresie obowiązków wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.
    • Pomoc w zrozumieniu mechanizmów rządzących rozliczaniem i rozwojem firmy.

W ramach obsługi księgowej:
– wyjaśniamy na czym polega prowadzenie własnej firmy,
– wskazujemy zalety posiadania swojego biznesu,
– ułatwiamy przejście procesu założenia działalności gospodarczej.

“Nie siedź czekając, aż szansa do Ciebie przyjdzie.
Wstań i stwórz ją”. ~ Madam C.J. Walker

Piotr Huegel

Mentor / Coach Kognitywny
Trener Dobrego Wizerunku

Zajmuję się zarządzaniem sobą, ale też pomagam w tym innym. Jestem Certyfikowanym Coachem Kognitywnym akredytowanym przy Izbie Coachingu, absolwentem Instytutu Bennewicz. Przepracowałem ponad 25 lat różnych stanowiskach sprzedażowych, managerskich i mentoringowych (m.in. Pogoń Szczecin, Kraft Jacobs Suchard, Volvo Car Poland, Hyundai Auto Club, Jaguar Land Rover Polska ) co daje ok. 25 000 godzin praktyki. Dodatkowo skończyłem liczne kursy trenerskie, sprzedażowe i produktowe. Jestem Mentorem Sprzedażowym branży Automotive. Przez cztery lata pracowałem jako aktor w szczecińskiej Operze na Zamku, będąc częścią zespołu występującego w kultowym musicalu RENT, co dało mi dużą wiedzę dotyczącą wystąpień publicznych. Najważniejszy w mojej pracy jest człowiek, więc głównym źródłem moich inspiracji, oprócz doświadczenia, lektur, teorii i rozważań duchowych, są rozmowy. Coaching kognitywistyczny uważam za wspaniałą podróż ku samoakceptacji, a tym samym ku odnalezieniu wewnętrznej równowagi niezbędnej do kreowania własnego, stabilnego i prawdziwego wizerunku. Obecnie pracuje z grupami zorganizowanymi oraz indywidualnymi klientami LIfe, Soul & Business Coachingu.

Matusz Apartamenty w Pobierowie

Miejsce szyte na miarę wyjątkowych i wymagających gości! Piękne, nowoczesne, a zarazem niezwykłe – dwuosobowe apartamenty nad morzem. Mamy możliwość łączenia apartamentów 2 + 2.

Monitorowany parking przy budynku. Miejsce zdecydowanie dla wymagających klientów, ceniących sobie ciszę, spokój i kameralne obiekty.

  • 300m do morza i centrum Pobierowa
  • Miejsce do przechowywania rowerów
  • Stacja do ładowania elektrycznych samochodów
  • Spokojna i cicha okolica

Właścicielem jest architekt, który zadbał o design i estetykę tego miejsca. Zapraszamy do rezerwacji. Kontakt: 510 608 306 https://www.facebook.com/matuszapartamenty

matusz
dabrowskip
dabrowskip

W trosce o finanse polecamy

Piotr Dąbrowski od 5 lat jest związany z branżą finansową. Specjalizuję się w dostarczaniu najlepszych produktów finansowych dla przedsiębiorstw tj. kredyty, leasingi, pożyczki.

W ciągu 5 lat zbudował grono zadowolonych klientów, którzy teraz często są jego partnerami w biznesie. W związku z tym postanowił iść dalej i poszerzyć zakres swoich zainteresowań między innymi o: sprzedaż/kupno nieruchomości, sprzedaż/kupno samochodów, ubezpieczenia i wiele więcej. Jeśli szukasz usługi, bądź produktu, napisz do niego, bo może zna kogoś, kto będzie w stanie Tobie pomóc.

,,Wiedza, doświadczenie, negocjacje, renoma, kontakty, to właśnie czynniki, dzięki którym jestem skuteczny”.

Made in Szczecin
Małgorzata Wolff

Na Starym Mieście prowadzi sklep skupiający lokalnych rzemieślników i producentów, którzy tworzą wyroby poświęcone miastu. Są tam granatowe poduszki ozdobione szlufkami przez które biegnie marynarski sznurek. Ekologiczne świeczki Różanka, które przenoszą zapach z Ogrodu Różanego. Kubki ze szczecińskimi dźwigozaurami, którym taką nazwę nadała Kaśka Nosowska, śpiewając z zespołem Hey „miałam dom gdzie to było tam gdzie Odra, port dźwigozaurów rząd”. Magnesy ze szczecińską filharmonią widzianą z lotu ptaka. Grę „Odkrywca Szczecina”, która jest jednocześnie przewodnikiem po historii Szczecina.
Made - black
COLLEGUIUM

Collegium Humanum jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia.

Prowadzimy studia w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, jesteśmy obecni także w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie).
Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji. Ponadnarodowość wspólnoty nauczających i studiujących na Collegium Humanum stanowi o jej sile, afirmuje różnorodność oraz wspiera wszechstronną współpracę w ramach dobrego sąsiedztwa.
Ubezpieczenia

Magdalena Wierzbicka

Moje motto: „Każda nasza decyzja kształtuje dalszą drogę, po której idziemy.”

Z wykształcenia ekonomistka, całe zawodowe życie związana z obszarem obsługi klientów.

Przekonana jestem, że właściwe ubezpieczenie to inwestycja w bezpieczeństwo finansowe nasze i naszych bliskich.

Z wiedzą i pasją dbam o moich Klientów, wsłuchując się w ich oczekiwania co do potrzeby ochrony ważnych dla nich obszarów życia i mienia.

Zajmuję się dobieraniem ubezpieczeń dla większości powszechnych zakresów: na życie, majątkowych, turystycznych, oc zawodowe.

W szczególności specjalizuję się w ubezpieczeniach medycznych, grupowych oraz indywidualnych na życie.

Zapraszam do kontaktu:
tel.: 502 496 063
e-mail: magdalena.wierzbicka@hotmail.com

Ubezpieczenia Współpraca
Multicom

Multicom Karol Marcin Błaszczyk

Firma Multicom Karol Marcin Błaszczyk działa od 2007r w Szczecinie województwo zachodniopomorskie przy ulicy Rydla 66.

Od początku dzialalności prowadzimy serwis i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Rocznie wykonujemy 3 tysiące serwisów z czego połowa to serwis laptopów. Specjalizujemy się w serwisie tabletów i smartfonów.


www.multicom.szczecin.pl