Przejdź do treści

Współpraca

Pomoc prawnika

Adwokat Michalina Maj jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie studia podyplomowe na kierunku mediacje. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy prawnika. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych i adwokackich, sądzie rejonowym, a także u zarządcy wspólnot mieszkaniowych. Po zdanym egzaminie i uzyskaniu wpisu na listę adwokatów podjęła działalność w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej. W ramach prowadzonej Kancelarii współpracuje z adwokatem Wacławem Hurynem.

Adwokat Michalina Maj w praktyce zawodowej zajmuje się pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz karnego. Z powodzeniem przeprowadziła wiele spraw o rozwód, podział majątku czy też o ustalenie kontaktów z dzieckiem i alimenty. Posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Adwokat Michalina Maj wywodzi się z Kancelarii, w której znajomość prawa karnego stanowi fundament wykonywania zawodu adwokata, prowadzi sprawy karne zarówno reprezentując w postępowaniu osoby oskarżone o popełnienie przestępstwa, jak i osoby będące przestępstwem pokrzywdzone.

W pracy adwokata najważniejsze jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Mecenas Michalina Maj wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej sprawy, zaangażowaniem w pracę, rzetelnością oraz przyjaznym stosunkiem do Klienta. W Centrum Psychoterapii i Coachingu adwokat odbywa dyżur w każdy poniedziałek w godzinach: 16:00 – 18:00. Celem umówienia się na konsultacje zapraszamy do kontaktu.

Psychodietetyk

Agnieszka Andrzejewska- trener personalnym oraz dietetyk z 11 letnim doświadczeniem i pracą w zawodzie. Pomaga w kształtowaniu sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych. Układa plany dietetyczne i treningowe. Trening i dietę ustalane zostają na podstawie wywiadu z klientem oraz wyników badań, które z nim skonsultowane. Pracuje również z osobami mającymi problemy zdrowotne (takie jak np. niedoczynność tarczycy, zaburzenia gospodarki cukrowej, Sibo, Hashimoto). Ponadto przygotowuje zawodników do startów w zawodach sylwetkowych.

Sport zwiększa poziom endorfin we krwi, obniża poziom złego cholesterolu, a podwyższa poziom dobrego, utlenia krew i zmniejsza stres. Osoby, które go uprawiają mają więcej energii, lepsze samopoczucie, a dzięki temu wzrasta ich samoocena. Aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki ćwiczeniom zwiększa się szybkość spalania kalorii co przekłada się na redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń mózg pracuje wydajniej i ma lepsze zdolności zapamiętywania. Ruch pozwala na rozładowanie negatywnych emocji oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na depresję oraz inne zaburzenia nastroju. Sport daje ogromną ilość korzyści. Regularne ćwiczenia połączone z odpowiednio zbilansowaną dietą są „lekarstwem” na wiele problemów naszych czasów.

Badania zgodne z standardem Chemical pre-employment SGPT-SGOT i Doctors Report.

Medycyna pracy realizowana jest przez:
Evomed Sp. z o.o., ul. Dubois 27, 71-610 Szczecin

Medycyna pracy

Zakres świadczeń:

– badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników na stanowiskach biurowych, produkcyjnych,
– budowlanych, a także spawaczy oraz osób pracujących na wysokości (do i powyżej 3 m),
– badania dla kierowców,
– badania dla operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych,
– badania dla licencjonowanych pracowników ochrony,
– badania dla osób starających się o pozwolenie na broń,
– badania dla pracowników żeglugi śródlądowej,
– międzynarodowe świadectwa morskie.

Aleksandra Dubiel

Mediator, coach, prawnik Mediator, coach relacji, prowadząca terapię dla par w kryzysie relacji. Główny nacisk kładzie na naukę komunikacji, radzenia sobie z emocjami, nie przenoszenia ich na najbliższych oraz koncentracji na własnych potrzebach. Prowadzi mediacje rozwodowe mające na celu wypracowanie planu opieki nad dziećmi. Autorka warsztatów dla par „Bo tylko dwoje szczęśliwych ludzi tworzy szczęśliwy związek”, a także programu dla par w kryzysie relacji „Razem czy osobno”, których celem jest podnoszenie świadomości par podczas konfliktu lub rozstania.
Z wykształcenia prawnik, doświadczony manager, jednak to rozwój osobisty jest jej prawdziwą pasją stąd wybór zawodu mediatora. Uwielbia zarówno mediacje jak i medytację dlatego chętnie korzysta z narzędzi pracy związanych z podświadomością oraz oddechem.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Fundacja Pełna Ciepła

Wierzymy, że poprzez edukację, mobilizowanie do doskonalenia się, pokazywanie świata w możliwie najpiękniejszych barwach możemy tworzyć lepszą przyszłość i tym samym możemy zapobiegać wykluczeniu społecznemu.

Wspieramy zarówno inne fundacje, jak i szkoły specjalne, placówki dla dzieci z trudnych środowisk czy indywidualne przypadki.
Nasze działania umożliwiają dostęp do opieki, materiałów oraz edukacji kluczowej dla zdrowego rozwoju dziecka i przygotowania do dorosłego życia.

Katarzyna Rogala

Biuro rachunkowe

Nawiązanie współpracy z Biurem Rachunkowym jest pierwszym elementem, który powinien zrealizować początkujący Przedsiębiorca, aby rzetelnie i biegle wejść w nowy etap w karierze zawodowej.

    • Profesjonalna oraz przystępna obsługa księgowa działalności gospodarczej w zakresie usług świadczonych przez psychologów i psychoterapeutów.
    • Opieka w zakresie obowiązków wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.
    • Pomoc w zrozumieniu mechanizmów rządzących rozliczaniem i rozwojem firmy.

W ramach obsługi księgowej:
– wyjaśniamy na czym polega prowadzenie własnej firmy,
– wskazujemy zalety posiadania swojego biznesu,
– ułatwiamy przejście procesu założenia działalności gospodarczej.

“Nie siedź czekając, aż szansa do Ciebie przyjdzie.
Wstań i stwórz ją”. ~ Madam C.J. Walker

dr inż. Michał Rylski, coach NMC

Coach Noble Manhattan Coaching (NMC). Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w kraju i zagranicą. Od 2014 roku prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe oraz warsztaty z lepszego komunikowania się i większej motywacji do działania. Współpracuje z innymi niezależnymi trenerami, uczestnicząc w szkoleniach oraz korzystając z mentoringu. Na każdym etapie życia pracował z ludźmi – indywidualnie, grupowo i zespołowo. Podczas pracy na trzech największych uczelniach w woj. Zachodniopomorskim wykształcił ok. 2000 osób. Praca naukowa i dydaktyczna nauczyła go skutecznej współpracy z ludźmi w różnym wieku, przejrzystych sposobów komunikowania się i przekazywania wiedzy.
Umiejętność opanowania stresu, koordynowania wielu procesów i dbałość o szczegóły to wynik doświadczenia pracy w firmach prywatnych i organizacjach pozarządowych. W wolnym czasie lubi trenować koszykówkę i jeździć na motocyklu.

Piotr Huegel

Mentor / Coach Kognitywny
Trener Dobrego Wizerunku

Zajmuję się zarządzaniem sobą, ale też pomagam w tym innym. Jestem Certyfikowanym Coachem Kognitywnym akredytowanym przy Izbie Coachingu, absolwentem Instytutu Bennewicz. Przepracowałem ponad 25 lat różnych stanowiskach sprzedażowych, managerskich i mentoringowych (m.in. Pogoń Szczecin, Kraft Jacobs Suchard, Volvo Car Poland, Hyundai Auto Club, Jaguar Land Rover Polska ) co daje ok. 25 000 godzin praktyki. Dodatkowo skończyłem liczne kursy trenerskie, sprzedażowe i produktowe. Jestem Mentorem Sprzedażowym branży Automotive. Przez cztery lata pracowałem jako aktor w szczecińskiej Operze na Zamku, będąc częścią zespołu występującego w kultowym musicalu RENT, co dało mi dużą wiedzę dotyczącą wystąpień publicznych. Najważniejszy w mojej pracy jest człowiek, więc głównym źródłem moich inspiracji, oprócz doświadczenia, lektur, teorii i rozważań duchowych, są rozmowy. Coaching kognitywistyczny uważam za wspaniałą podróż ku samoakceptacji, a tym samym ku odnalezieniu wewnętrznej równowagi niezbędnej do kreowania własnego, stabilnego i prawdziwego wizerunku. Obecnie pracuje z grupami zorganizowanymi oraz indywidualnymi klientami LIfe, Soul & Business Coachingu.

Matusz Apartamenty w Pobierowie

Miejsce szyte na miarę wyjątkowych i wymagających gości! Piękne, nowoczesne, a zarazem niezwykłe – dwuosobowe apartamenty nad morzem. Mamy możliwość łączenia apartamentów 2 + 2.

Monitorowany parking przy budynku. Miejsce zdecydowanie dla wymagających klientów, ceniących sobie ciszę, spokój i kameralne obiekty.

  • 300m do morza i centrum Pobierowa
  • Miejsce do przechowywania rowerów
  • Stacja do ładowania elektrycznych samochodów
  • Spokojna i cicha okolica

Właścicielem jest architekt, który zadbał o design i estetykę tego miejsca. Zapraszamy do rezerwacji. Kontakt: 510 608 306 https://www.facebook.com/matuszapartamenty

Novamo gabinet hiperbarycznej terapii Tlenowej GRYFINO

Novamo jest wyjątkowym miejscem na mapie powiatu gryfińskiego, gdzie najlepsi specjaliści w dziedzinie odnowy biologicznej zadbają kompleksowo o Twoje ciało i duszę.

W swojej ofercie posiadamy takie usługi, jak: tlenoterapia hiperbaryczna, masaże relaksacyjne, wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz wibroterapia. Gabinet powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom w przypadkach, gdy tradycyjna medycyna potrzebuje wsparcia, czegoś więcej – natury i czystego tlenu, który w warunkach podwyższonego ciśnienia potrafi zdziałać cuda, o czym świadczą nie tylko dostępne badania naukowe, ale przede wszystkim już setki naszych zadowolonych Klientów.

Gabinet Hiperbarycznej Tlenoterapii i Odnowy Biologicznej Novamo znajduje się w Gryfinie na ul. 11 Listopada 16H (prostokąt). Rejestracji można dokonać telefonicznie pod numerem 505 047 974 lub za pośrednictwem strony www.

Patryk Adamkiewicz - Śpiewak Operowy - Współpracownik Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia

Swój warsztat doskonalił pod okiem takich wybitnych nazwisk polskiej i światowej sceny operowej jak: Teresa Żylis-Gara, Leokadia Brudzińska, Eugeniusz Zdański oraz Wojciech Maciejowski.

Jest solistą Teatru Muzycznego – Teatr Broadway Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój.

Występował w operze w Amsterdamie oraz ma na swoim koncie wiele koncertów solowych w Polsce i za granicami państwa.

Zapraszamy do współpracy.
Lekcje Emisji Głosu.
Lekcje śpiewu.
Koncerty na państwa uroczystościach.

Patryk Adamkiewicz
Tel: 666-628-448
E-mail: adamkiewiczpatryk.spiewak@gmail.com

W trosce o finanse polecamy

Piotr Dąbrowski od 5 lat jest związany z branżą finansową. Specjalizuję się w dostarczaniu najlepszych produktów finansowych dla przedsiębiorstw tj. kredyty, leasingi, pożyczki.

W ciągu 5 lat zbudował grono zadowolonych klientów, którzy teraz często są jego partnerami w biznesie. W związku z tym postanowił iść dalej i poszerzyć zakres swoich zainteresowań między innymi o: sprzedaż/kupno nieruchomości, sprzedaż/kupno samochodów, ubezpieczenia i wiele więcej. Jeśli szukasz usługi, bądź produktu, napisz do niego, bo może zna kogoś, kto będzie w stanie Tobie pomóc.

,,Wiedza, doświadczenie, negocjacje, renoma, kontakty, to właśnie czynniki, dzięki którym jestem skuteczny”.

Made in Szczecin
Małgorzata Wolff

Na Starym Mieście prowadzi sklep skupiający lokalnych rzemieślników i producentów, którzy tworzą wyroby poświęcone miastu. Są tam granatowe poduszki ozdobione szlufkami przez które biegnie marynarski sznurek. Ekologiczne świeczki Różanka, które przenoszą zapach z Ogrodu Różanego. Kubki ze szczecińskimi dźwigozaurami, którym taką nazwę nadała Kaśka Nosowska, śpiewając z zespołem Hey „miałam dom gdzie to było tam gdzie Odra, port dźwigozaurów rząd”. Magnesy ze szczecińską filharmonią widzianą z lotu ptaka. Grę „Odkrywca Szczecina”, która jest jednocześnie przewodnikiem po historii Szczecina.

Collegium Humanum jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia.

Prowadzimy studia w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, jesteśmy obecni także w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie).
Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji. Ponadnarodowość wspólnoty nauczających i studiujących na Collegium Humanum stanowi o jej sile, afirmuje różnorodność oraz wspiera wszechstronną współpracę w ramach dobrego sąsiedztwa.
Ubezpieczenia

Magdalena Wierzbicka

Moje motto: „Każda nasza decyzja kształtuje dalszą drogę, po której idziemy.”

Z wykształcenia ekonomistka, całe zawodowe życie związana z obszarem obsługi klientów.

Przekonana jestem, że właściwe ubezpieczenie to inwestycja w bezpieczeństwo finansowe nasze i naszych bliskich.

Z wiedzą i pasją dbam o moich Klientów, wsłuchując się w ich oczekiwania co do potrzeby ochrony ważnych dla nich obszarów życia i mienia.

Zajmuję się dobieraniem ubezpieczeń dla większości powszechnych zakresów: na życie, majątkowych, turystycznych, oc zawodowe.

W szczególności specjalizuję się w ubezpieczeniach medycznych, grupowych oraz indywidualnych na życie.

Zapraszam do kontaktu:
tel.: 502 496 063
e-mail: magdalena.wierzbicka@hotmail.com

Partnerzy

Lokalizacja
ul. Jagiellońska 90/7, Szczecin
ul. Jagiellońska 90/9, Szczecin
ul. Emilii Plater 7c/16, Szczecin
ul. Wielka Odrzańska 18/1, Szczecin
ul. Gwarna 13/16, Poznań

Copyright © 2023 - Centrum Psychoterapii&Coachingu Synergia
Przygotowanie i wdrożenie: G@RT