Przejdź do treści

Julia Neter

Logo footer

Julia Neter

Julia Neter

Stanowisko:

Psycholog, psychoseksuolog, psychodietetyk, edukator seksualny.

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii klinicznej i dietetyki oraz magistrantką literaturoznawstwa. Ukończyłam kursy: psychoterapii dialektyczno-behawioralnej organizowany przez Centrum DBT oraz European SAR Training (Sexual Attitude Ressessment and Restructuring) i Pozytywnej Edukacji Seksualnej organizowane przez Instytut Pozytywnej Seksualności. Krąg moich zainteresowań zawodowych to psychoterapia, seksuologia, psychologia uzależnień, seminaria z psychoterapii zaburzeń osobowości i zaburzeń występujących pod postacią somatyczną.

Doświadczenie:

Obecnie jestem członkinią Stowarzyszenia Forum Polskiego Pola Lacanowskiego (FPPL) i Międzynarodowego Zrzeszenia Forów Pola Lacanowskiego (IF-EPFCL), posiadającego międzynarodową Szkołę Psychoanalizy EPFCL.

Dla kogo:

Prowadzę
psychoterapię indywidualną młodzieży od 13 r.ż., osób dorosłych oraz par.

Formy pracy:

Pacjentów przyjmuję stacjonarnie oraz online.

Zakres:

Pacjentów dorosłych wspieram w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach lękowych, sytuacjach kryzysowych, zaburzeniach snu, zaburzeniach psychosomatycznych, zaburzeniach odżywiania, otyłości, problemach emocjonalnych, trudnościach związanych ze sferą seksualną, braku satysfakcji z życia seksualnego, trudnościach z akceptacją orientacji seksualnej, problemach partnerskich, doświadczeniu przemocy.

 

Młodzież od 13 r.ż. otrzyma ode mnie wsparcie psychologiczne
w walce z przygnębieniem, lękiem, agresją, problemami emocjonalnymi,
trudnościami adaptacyjnymi, problemach z koncentracją, nadpobudliwością,
problemami w szkole, uzależnieniem od Internetu oraz z trudnościami interpersonalnymi.

Przyjmuje również pary
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Cytat:

„Bycie w pewnym powtórzeniu, które oddziałuje na życie najczęściej nie tak i nie wtedy, jakbyśmy tego chcieli, upomina się o uwagę, by się nim zająć. Perspektywa czasu, jaki nam pozostaje, wydaje się powodować najwyższe pytanie o to, co dla każdego jednostkowo najważniejsze, nawet jeśli to coś jeszcze nie pozwala się określić sensem”.