Wykształcenie
Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Socjoterapia oraz Psychotraumatologia.
Doświadczenie Doświadczenie zdobywałam pracując w instytucjach oświatowych oraz stowarzyszeniach wspierając dzieci i młodzież a także osoby dorosłe.
Zakres
Pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi.
Najbliższe terminy
wt., 23.06 10:00
wt., 23.06 11:00
wt., 23.06 12:00
wt., 30.06 10:00
wt., 30.06 11:00
wt., 30.06 12:00