Wykształcenie

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Socjoterapia oraz Psychotraumatologia.

Doświadczenie Doświadczenie zdobywałam pracując w instytucjach oświatowych oraz stowarzyszeniach wspierając dzieci i młodzież a także osoby dorosłe.

Zakres

Pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi.

Najbliższe terminy

Psycholog Psychoterapeuta Psycholog dziecięcy
wt., 23.06 10:00 wt., 23.06 11:00 wt., 23.06 12:00 wt., 30.06 10:00 wt., 30.06 11:00 wt., 30.06 12:00