Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prowadzę konsultacje i udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym w takich obszarach jak:

– trudności emocjonalne;

– kryzysy życiowe;

– lęk i przeciążenie;

– obniżony nastrój;

W pracy ważne są dla mnie uważność, szacunek oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Pomagam w lepszym zrozumieniu przeżywanych trudności, porządkowaniu emocji i rozpoznawaniu potrzeb. Wykorzystuję psychoedukację oraz wspólnie z osobą konsultowaną poszukuję dalszych kroków odpowiednich do jej sytuacji.

Najbliższe terminy

Psycholog
pt., 19.06 12:00 pt., 19.06 13:00 pt., 26.06 12:00 pt., 26.06 13:00