Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prowadzę konsultacje i udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym w takich obszarach jak:
– trudności emocjonalne;
– kryzysy życiowe;
– lęk i przeciążenie;
– obniżony nastrój;
W pracy ważne są dla mnie uważność, szacunek oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Pomagam w lepszym zrozumieniu przeżywanych trudności, porządkowaniu emocji i rozpoznawaniu potrzeb. Wykorzystuję psychoedukację oraz wspólnie z osobą konsultowaną poszukuję dalszych kroków odpowiednich do jej sytuacji.
Najbliższe terminy
pt., 19.06 12:00
pt., 19.06 13:00
pt., 26.06 12:00
pt., 26.06 13:00